Városkert webáruház >>
Hírlevél regisztráció >> Név:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

  Bemutatkozunk     Aktuális állásajánlataink
  Termékek / gyártók
  Termékek / felhasználás
  Használt gép
  Szolgáltatások     A Városkert Kft. magyarországi piaci szerepe meghatározó szegmensében, minőségi márkákat, megbízható színvonalat képvisel, ezért hisszük, hogy értéket teremtünk, büszkék vagyunk a cég sikereire.

Cégünk legértékesebb erőforrásai a dolgozók, ezért arra törekszünk, hogy a munkavégzéshez és a szakmai fejlődéshez a legjobb feltételeket biztosítsuk számukra. Munkatársainkat magas fokú szakmai elkötelezettség, rugalmasság és folyamatos megújulás jellemzi, nélkülük sikereink elképzelhetetlenek lennének.

Olyan felkészült és energikus kollégákkal kívánunk együtt dolgozni, akik:

•  vonzónak találják a gyorsan változó, állandó kihívást jelentő munkakörnyezetet,
•  nyitottak a fejlődésre és az új ismeretek befogadására,
•  fontosnak tartják a jól végzett, igényes munkát,
•  képesek együttműködésre és a közös munkára a siker érdekében

Amit kínálunk:

•  egy csapat, ahol jól érezheti magát,
•  a színvonalas munkához színvonalas munkakörnyezet és munkaeszközök,
•  versenyképes és az egyedi igényeket is figyelembe vevő juttatási csomag,
•  a sikeres munkavégzéshez szükséges folyamatos fejlődést biztosító képzéseket.

  Aktuális
    Akciós ajánlatunk
    Álláslehetőség
  Letöltések
  Kapcsolat
  Nyitóoldal

          Jelenleg csapatunk bővítéséhez az alábbi munkatársakat keressük:

Követelmények:

• mezőgazdasági- vagy erőgép szerelői végzettség
• gépszerelői tapasztalat
• jártasság a gépszerkezeti rajzok elemzésében, anyagismeret
• gép-, ill. autóvillamossági ismeretek és gyakorlat előny
• hidraulikus rendszerek ismerete előny
• B kategóriás jogosítvány (további kategóriák előny!), vezetési gyakorlat
• konstruktív, problémamegoldó műszaki szemlélet és munkastílus
• német nyelvtudás előny (további nyelvek előny!)

Faladatok:

• kereskedelmi feladatok ellátása, kereskedők munkájának támogatása
• tárgyalások, ajánlatok előkészítése
• üzletkötési folyamatok menedzselése
• gépszállítások előkészítése, szerződések, dokumentációk öszeállítása
• kiállítások, gépbemutatók szervezése, fuvarszervezés
• közbeszerzési pályázati anyagok készítése
• számlázás, vevői, szállítói számlaegyeztetések
• kereskedők adminisztrációs feladatainak teljes körű ellátása

• szakirányú felsőfokú végzettség
• minimum középfokú német nyelvtudás
• felhasználói szintű számítógépes ismeret
• precíz, pontos, önálló munkavégzés, határidők betartása
• kreativitás és rendszerszemlélet

Előny:

• valamely vállalatirányítási rendszer gyakorlati ismerete
• műszaki szemlélet/érdeklődés

Feladatok:

• kapcsolattartás a gépek üzemeltetőivel
• tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok elkészítése
• új partnerek felkutatása
• kapcsolattartás a gyártóművek szakembereivel (német nyelvterület)
• járművek és gépek műszaki problémáinak kezelése, elbíráslása
• termékinformációs és promóciós anyagok elkészítése
• közbeszerzési pályázatok készítése
• gépbemutatók megszervezése, lebonyolítása

• felsőfokú műszaki képesítés
• önálló munkavégzés és motiváltság
• kiváló kommunikációs és tárgyaló készség
• dinamikus, kreatív személyiség
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• tárgyalóképes német nyelvtudás

Előny:

• kommunális és/vagy mezőgazdasági járművekkel, gépekkel kapcsolatos ismeretek
• hasonló területen szerzett tapasztalat

                            Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre:
E-mail: info@varoskert.hu

További információért keressen bennünket:
Telefonon: +36 23 532 800
Személyesen: H-2053 Biatorbágy, Tormásrét u. 5/a.

                      Ajánlatkérés                 Kapcsolat
  © 2011. Városkert Kft.   Amennyiben valamelyik termékünk felkeltette érdeklődését, töltse ki
ajánlatkérő űrlapunkat és kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot.

      H-2051 Biatorbágy, Tormásrét u. 5/a.
Tel.: +36 23 532 800
Fax: +36 23 532 801

  Készítette:
Regina Kreatív Design